ישראל הפכה למעצמה של אנרגיה סולארית בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים פרטיים, ארגונים, חקלאים ובעלי שטחים החלו לייצר חשמל באמצעות טכנולגיות פאנלים סולארים. 

למהפכה הזו מצטרפת מערכת אגירת החשמל, מערכת אשר מאפשרת לכל אדם לאגור חשמל בצורה בטיחות ובכך להבטיח אספקת חשמל רציפה ויציבה. בכך גם אם תיהיה תקלה במערכת החשמל הארצית בעלי מערכת אגירת חשמל לא יפגעו בטווח המיידי ויוכלו להמשיך ולצרוך חשמל.

המערכת מתאימה לשימוש עם ובלי מערכת סולארית, וניתן לאגור בה חשמל גם על ידי חיבור למערכת החשמל הארצית.

היתרונות של עמדות הטעינה שלנו

ביצועים מעולים

המערכת שלנו ממירה את האנרגיה בצורה יעילה

קיבולת אחסנה

קיבולת אחסנה של
עד 20 קילו וואט/לשעה

אפליקצייה לניהול

אפליקציה המאפשרת לנהל, לעקוב ולנטר את המערכת

5 שנות אחריות

כיסוי מלא במקרה של תקלה
למשך 5 שנים

העמדה שלנו

BluE Residential ESS

מוצר BLuE ESS כולל את כל המרכיבים הדרושים על מנת להפוך את האנרגיה המיוצרת על ידי לוחות PV לאנרגיה שימושית המיועדת לצריכה ביתית או לאגירתה בתוך הסוללה המשולבת ולעשות בה שימוש בעולם האמיתי.

הטכנולוגיה שלנו

סוללות ליתיום יון זכו לביקורת שלילית בשנים האחרונות בעקבות השימוש שלהן בניקל וקובלט הנחצבים במדינות בהן קיים רישום דל של זכויות עובדים ושימוש בכוח עבודה של ילדים.

כיום קיימת תחרות להסרת חומרים אלו מסוללות של יצרנים אחרים ברחבי העולם, מערכת האגירה שלנו עברה לשימוש בסוללות CATL.סוללת CATL הפסיקה כבר לעשות שימוש בחומרים אלה ועברה לכימיית LFP המכילה 0% קובלט או ניקל. באותה כימיה נעשה שימוש בדגם 3 של Telsa המסופק לידי סין ומדינות האיחוד האירופאי.

שילוב מערכת אגירה עם מערכות סולאריות

כיום, בעלי מערכות סולאריות משתמשים בזמן אמת בחשמל המיוצר כאשר היתרות נמכרות בדרך כלל לחברת החשמל הארצית. בעזרת מערכת לאגירת חשמל בעלי מערכות סולאריים יכולים להיות בטוחים שהם מנצלים אחוזים גבוהים יותר של החשמל אותו הם מייצרים. 

אם יש ברשותכם מערכת סולארית פנו אלינו וקבלו הצעה משתלמת להתקנת מערכת אגירת חשמל

רוצים לקבל פרטים נוספים?