שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

עמדת טעינה חשמלית

עמדת טעינה חשמלית

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

כלי רכב חשמליים כבר מזמן לא נמצאים בחלומות או בחזון של אף יזם והם כאן נוסעים בכבישים ברחבי הארץ ונחשבים לפופולריים ומבוקשים מאד. בניגוד לכלי הרכב הרגילים הממונעים בדלק, הרי שאין זה מספיק רק לקנות רכב חשמלי וצריך גם להתקין בקרבת מקום המגורים עמדת טעינה חשמלית על מנת להטעין את הסוללה של הרכב על פי הצורך. כיום יש חברות שמציעות את השירות הזה וחשוב מאד לבחון את סוגי העמדות שהן מתקינות על מנת לוודא שהעמדה תתאים לרכב של המשפחה. כיום מדובר בעמדות טעינה מתקדמות ומשוכללות, עמידות בתנאים שונים של מזג אוויר וחסכוניות באופן ההפעלה שלהן. חברת FA ENERGY מעניקה שירות זה ללקוחות הרוכשים מערכת סולארית.

איך מתקינים עמדת טעינה חשמלית?

לאחר שקונים רכב חשמלי צריך לטפל בהזמנת התקנה של עמדת טעינה חשמלית שתתאים לרכב. חשוב לבחון הצעות מגוונות של כמה וכמה חברות וכך לבחור את ההצעה שהכי מתאימה למשפחה, לתנאי החנייה ולרכב הספציפי המדובר. העמדת ההטענה צריכה להיות מתקדמת ומשוכללת, כזאת שהיא אוניברסלית ויכולה להתאים גם לרכבים אחרים (במידה ומגיעים אורחים או שהמשפחה מחליפה לכלי רכב אחר) ותמיד מומלץ ועדיף שהתפעול של העמדה יתבצע על ידי אפליקציה ייעודית נוחה וידידותית למשתמש. חשוב לשים לב למשך זמן ההמתנה על מנת לבחור עמדה שמטעינה כמה שיותר מהר. אלה הפרמטרים החשובים בדרך כלל בעת בחירת עמדת טעינה וחברה שתתקין אותה.

החשיבות של עמדת הטענה קרובה ונוחה

אי אפשר להתנהל עם כלי רכב חשמלי ללא שתהיה בקרבת מקום עמדת טעינה חשמלית שמתאימה לרכב, מטעינה אותו כמה שיותר מהר וקרובה לבית או לחנייה הפרטית. זו הדרך הנכונה להתנהל עם כלי הרכב החשמליים וחשוב מאד להקדיש את תשומת הלב הדרושה לבחירה נכונה ונבונה של החברה שתתקין את העמדה. עם הזמן יש עוד ועוד שירותים מתקדמים שאפשר לקבל מהחברות שמציעות גם עמדות טעינה וגם שירותים נוספים שקשורים לתחום האנרגיה המתחדשת. מעוניינים בעמדת טעינה לרכב חשמלי? חברת FA ENERGY מספקת את שירות ההתקנה ללקוחותיה שרכשו מערכת סולארית. פנו אל FA ENERGY והעובדים המקצועיים והמנוסים יתאימו לכם את עמדת הטעינה שמתאימה לרכב שלכם.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן