שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

מערכת סולארית Off Grid

מערכת סולארית Off Grid

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

בשנים האחרונות יש שיח ציבורי חשוב בנוגע להתקנת מערכת סולארית Off Grid והכוונה היא להתקנת לוחות סולאריים בשטח הפרטי כך שהם יקלטו את אור וחום השמש ויפיקו מהם חשמל. עבור בתים פרטיים החשמל שיופק יהיה בהחלט מתאים ומספיק לצרכים של משפחה ממוצעת, מה שיכול בתורו לשחרר אותה מהתלות והצורך להיות משתמשת של חברת החשמל הלאומית. המושג הבין לאומי Off Grid מתייחס לאורח חיים היברידי עצמאי שמשחרר את המשתמש או הלקוח מהצורך להיות תלוי לחברות ענק לצורך הקיום והשגרתי שלו וכך בעזרת המערכות הסולאריות הוא יכול להפיק עבור עצמו את החשמל שהוא צריך.

מה צריך לדעת על מערכת סולארית Off Grid?

בישראל יש כמה וכמה חברות סולאריות שמציעות את התהליך של התאמת מערכת סולארית עבור כל לקוח ולקוח. חשוב לשים לב לצריכת החשמל שלו, לשטח שהוא יכול להקדיש לבניית המערכת ולכל מאפיין אחר שישפיע על הבחירה במערכת שתהיה הכי מתאימה לו. בזכות מערכת סולארית Off Grid הלקוח יוכל להתחיל להפיק את החשמל הדרוש לו באופן עצמאי, אפשרות שהופכת לפופולרית במיוחד בשנים האחרונות. לא מעט ביקורת יש על התפקוד של חברת החשמל בישראל ועל תעריפי השימוש בחשמל ולכן התקנת מערכת סולארית והפקת החשמל ממנה לשימוש האישי היא צעד מצוין עבור האנשים שמעוניינים שלא להתבסס על השירותים של חברת החשמל.

השיקולים להתקנת מערכת סולארית

לא רק השחרור מחברת החשמל יעמוד בסדר העדיפויות של מי שמתעניין באפשרות של התקנת מערכת סולארית Off Grid אלא גם החשיבה הסביבתית. בתקופה שבה יש מודעות סביבתית גבוהה הרי שכל אחד יעשה את כל מה שהוא יכול על מנת להקל על הפקת החשמל על ידי תחנות כוח ענקיות ולכן ניתוק שלו עצמו מרשת החשמל הארצית לאומית יכולה להפחית מהעומס וממספר המשתמשים של חברת החשמל. כך אט אט יהיו לחברת החשמל פחות משתמשים.

חברת FA ENERGY מציעה הקמה של מערכת סולארית Off Grid בהתאמה אישית עבור כל לקוח וכל שטח פנוי ומבצעת את התהליך עד לסיומו המוצלח.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן