שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

מערכת סולארית עצמאית

מערכת סולארית עצמאית

date
04.02.2024
time
1 דק’ קריאה

בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם – על הגג של הבית או על האדמה. בעזרת מערכות אלה הם יכולים להמיר את האנרגיה של השמש לאנרגיה חשמלית וכך להשתמש בה לצרכים האישיים שלהם. ישנן מערכות נוספות שאוגרות את האנרגיה החשמלית שמופקת כדי שאפשר יהיה לעשות בה שימוש מאוחר יותר ויש גם אנשים שיכולים למכור את החשמל הזה לחברת החשמל וכך גם להפחית מהעומס שמוטל עליה וגם לחסוך לעצמם לא מעט כסף בחשבונות החשמל, אם הם עדיין משלמים אותם. במדינה שטופת שמש כמו ישראל מדובר בצו השעה ולא בכדי זה נחשב לפופולרי מאד.

איך מתחילים לברר על הכדאיות של התקנת מערכת סולארית עצמאית?

על מנת להתקדם בתהליך צריך לבחון כמה פרמטרים ראשוניים – בעלות של הלקוח על שטח בגודל מינימלי, נכונות שלו להשקיע את סכום הכסף הראשוני בהתקנת הלוחות הסולאריים ובמערכת הפקת החשמל (סכום לא מבוטל של אלפי או עשרות אלפי שקלים, כתלות בגודל ובמספר הלוחות הדרוש) וכמובן הבנה מעמיקה של כל מה שנדרש ממנו מבחינת התחזוקה וההתעסקות עם מערכת סולארית עצמאית. חשוב לפנות אל חברה שפועלת בתחום בצורה מקצועית ובעלת ותק בתחום, מה שיבטיח הבנה מעמיקה של כל מה צריך לדעת לפני שמקבלים את ההחלטה החשובה של התקנת המערכת.

חשיבות ההתפתחות של מערכות סולאריות

העידן הנוכחי הוא כזה שבו צריך לעשות שימוש מירבי במשאבים טבעיים על מנת להקל על הסביבה ולא לנצל משאבים מתכלים. יש מודעות גבוהה כיום למציאת דרכים חלופיות וידידותיות לסביבה לשם הפקת חשמל ואנרגיה והתקנת מערכת סולארית עצמאית היא אחת הדרכים המתאימות ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. מדובר באינטרס משותף לכמה וכמה פלחים של האוכלוסייה ולכן מומלץ לבחון לעומק את הכדאיות וההיתכנות של התקנת מערכת כזאת גם למען הסביבה וגם למען הוזלת השימוש בחשמל.

FA EBERGY היא הכתובת שלכם לכל התעניינות או בירור בנוגע להתקנת מערכות סולאריות, עם ותק של מעל 20 שנה בתחום וידע עשיר של כל העובדים והנציגים.

מערכת חשמל סולארית עצמאית

ישראל היא מדינה שטופת שמש ולא בכדי מאד נפוץ כאן להתקין מערכת חשמל סולארית עצמאית שמבוססת על קרינת השמש. גם בחורף אפשר עדיין להתבסס על השמש וכך אפשר להגיע למצב שבו לא צריך כלל להתבסס על חברת החשמל הלאומית אלא לייצר באופן עצמאי את החשמל הנדרש לשימוש האישי או המשפחתי. מי שיש בבעלותו שטח פנוי, גם אם לא מאד גדול יכול בהחלט לבחון לעומק את האפשרות של הקמת מערכת סולארית ועליו לפנות אל חברות מקצועיות אשר עוסקות בתחום זה ומעסיקות אנשי מקצוע שיגיעו אל המקום המדובר ויבחנו את הכדאיות על פי הפרמטרים האישיים של הלקוח שעומד לפניהם.

מה המשמעות של התקנת מערכת חשמל סולארית עצמאית?

כאמור, המערכות הסולאריות קולטות את אור השמש (שיש בישראל הרבה מאד ממנו לאורך היממה ולאורך השנה כולה) והופכות אותו לחשמל. כמה חשמל? תלוי בסוג המערכת ובגודל שלה. אם מדובר בבית פרטי ובהתקנת מערכת חשמל סולארית עצמאית הרי שבדרך כלל לא צריך הרבה לוחות סולאריים לשם כך או שטח גדול במיוחד. מכאן שגם בבתים פרטיים אפשר להתקין מערכת כזאת ועל הגגות של מבנים שונים – מבני ציבור, מבני חקלאות ועוד. המערכת תמיר את האנרגיה מהשמש לחשמל ותהיה מחוברת ללוח האם כך שהחשמל שמופק מהמערכת מיד ייכנס לשימוש של המקום בו המערכת מותקנת.

למי כדאי להתקין מערכת סולארית?

מכיוון שיש הרבה מאד משתמשים לרשת החשמל הארצית הרי שכל אחד היה רוצה להתקין מערכת חשמל סולארית עצמאית שתשחרר אותו מהתלות בחברת החשמל ותאפשר לו להפיק את החשמל הדרוש לו באמצעות מערכת סולארית. כיום בין אלה שיש להם מערכות סולאריות אפשר למצוא לא מעט משתמשים – אנשים פרטיים, חברות חקלאיות, גופי ציבור וכל מי שיש לו שטח גדול דיו שיכול להכיל את הלוחות הסולאריים ושהכדאיות של ההתקנה שלהם נבחנה לעומק.

גם לכם יכולה להיות מערכת סולארית משלכם! עם FA ENERGY אפשר יהיה להתאים לכם את המערכת שהכי מתאימה לכם ותספק לכם את החשמל הדרוש לכם.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכות סולאריות

  מערכת סולארית הינה מערכת הממירה את אנרגיית השמש והופכת אותה לחשמל המוזרם לרשת החשמל הארצית...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן