שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

מערכות סולאריות לבתים פרטיים

מערכות סולאריות לבתים פרטיים

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

מי שמתגורר בבית פרטי לבטח יש לו גם שטח פרטי משלו שיהיה לא קטן ויתכן שגם גג עם שטח לא מבוטל. מה עושים עם השטח או עם הגג הזה? אנשים רבים בוחרים להתקין מערכות סולאריות לבתים פרטיים וכך מנצלים היטב את השטח שלהם וגם יכולים להרוויח קצת כסף על הדרך. המחשבה הראשונית תהיה על כך שהם יכולים להפיק עבור עצמם את החשמל והאנרגיה שהם צריכים כדי לקיים את עצמם בתוך הבית בלי להזדקק לחשמל שמיוצר על ידי חברת החשמל. עם הזמן ולאחר שמסתיימים התשלומים עבור התקנת המערכת – הם יכולים גם להתחיל ממש להרוויח מאגירת החשמל.

מה צריך לדעת על מערכות סולאריות לבתים פרטיים?

כאשר מדברים על בתים פרטיים הרי שמדברים בצורה כללית מאד בעוד כל בית פרטי עומד בפני עצמו ויהיה ייחודי בגודל, בצורה, בשטח שלו ובאופן הבנייה שלו. התחום של מערכות סולאריות לבתים פרטיים הופך בשנים האחרונות להיות נפוץ ומבוקש מאד, שכן מי שגר בבית פרטי מחפש דרכים שונות לנצל את השטח או את הגג של הבית והתקנת מערכת סולארית היא רעיון שיכול עם הזמן לחסוך לא מעט כסף. בהרבה בתים פרטיים אפשר לראות על הגג את הלוחות הסולאריים ונושא זה הפך להיות מאד נפוץ בזכות הגגות עם השטח הגדול שבהחלט אפשר וכדאי לנצל.

לכל בית פרטי תתאים המערכת שלו

התקנת של מערכות סולאריות לבתים פרטיים מבוססת על התאמה אישית עבור כל בית ועבור כל לקוח בנפרד על פי המטרה שלו ועל פי גודל השטח שיש לו להקדיש להתקנת המערכת. לא לכל לקוח זה יכול להתאים ולא לכל בית ולכן מי שגר בבית פרטי ומתעניין בהתקנת מערכת צריך שנציגי חברה מקצועית ומנוסה יגיעו אל הבית שלו ויבחנו ביחד איתו את האפשרות, ההיתכנות והכדאיות של התקנת המערכת ברחבי הבית שלו. גרים בבית פרטי ומתעניינים בהתקנת מערכת סולארית? פנו אל FA ENERGY וקבלו את כל המידע, לרבות הצעה שתתאים בדיוק לכם ולבית שלכם.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן