שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

ממיר סולארי

ממיר סולארי

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

מי שיש ברשותו מערכת סולארית שכוללת גם מערכת אגירה עם ממיר סולארי יכול להפיק בעצמו את החשמל הדרוש לו לשימוש אישי ואף לאגור אנרגיה לשימוש מאוחר יותר. הממיר הסולארי יהיה מחובר גם למערכת שהופכת (ממירה) את האנרגיה שמצטברת לחשמל המיועד לשימוש מיידי ויהיה ממיר נפרד צמוד למערכת האגירה שבה אפשר יהיה להמיר את האנרגיה האגורה לחשמל על פי הצורך הספציפי של הלקוח עצמו. אפשר לומר בעצם שהמערכת הסולארית לא יכולה לעבוד בצורה תקינה ולייצר חשמל ללא הממירים הסולאריים, שכן הם אלה שהופכים את האנרגיה שנקלטת מאור וחום השמש לחשמל שאפשר לעשות בו שימוש ביתי או עסקי על פי הצורך.

החשיבות של התקנת ממיר סולארי

אפשר לומר שמערכת סולארית לא יכולה להיות שלמה לחלוטין ללא ממיר סולארי שיהיה מחובר אליה ויאפשר את הפקת החשמל הלכה למעשה. יש כיום בתחום זה כמה סוגים של ממירים סולאריים ומי שיקבל את ההחלטה או לפחות יציג בפני הלקוח אתה אפשרויות השונות אלה אנשי המקצוע מטעמה של חברה מקצועית שהלקוח מתעניין בהתקנת המערכת הסולארית שלה. כל ממיר יתאים לשימושים אחרים או התקנות ספציפיות וכמובן שהעלות של המערכת יכולה להיות שונה על פי סוג הממיר שייבחר. ברגע שיוחלט איזה סוג של ממיר יהיה הכי נכון ומתאים אפשר יהיה להתקדם עם ההתקנה של המערכת כולה.

הבשורה הגדולה של מערכות סולאריות על כל המרכיבים שלהן

עם הזמן גם בתחום זה של מערכות סולאריות יש כל הזמן שינויים ושדרוגים. עד לפני כמה שנים אי אפשר היה להשיג גם מערכות אגירה עם ממיר סולארי וכיום זה כבר הפך לחלק בלתי נפרד מההתקנה הראשונית של המערכת. צפוי מאד שעם הזמן יהיו עוד ועוד שדרוגים מעניינים שיכולים להיות מעניינים ורלוונטיים עבור לא מעט משתמשים שמתעניינים שבהתקנת המערכות מכל סיבה שהיא – לצרכי חסכון בחשמל או לצורך הגנה על הסביבה. מתעניינים במערכת אגירה עם ממיר סולארי?  פנו אל FA ENERGY וקבלו התאמה אישית והצעת מחיר שיתאימו בדיוק לכם ולצרכים האישיים שלכם.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן