שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

חברות פאנלים סולאריים

חברות פאנלים סולאריים

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

לא חייבים להיות שוחרי איכות סביבה כדי להבין את התרומה האדירה של לוחות סולאריים ומערכות אנרגיה סולארית לנושא של הפקת חשמל ולשמירה על איכות הסביבה כאחד. אנשים רבים רוצים לנצל שטח שעומד לרשותם ויש באפשרותם להפוך אותו לכזה שיפיק עבורם את החשמל שדרוש להם לצריכה אישית או משפחתית. זה בדיוק מה שמציעות מגוון חברות פאנלים סולאריים וחשוב מאד שהמתעניינים יבדקו לעומק כל הצעה אישית שהם מקבלים מהחברות השונות. רק כך הם יוכלו להשוות בין הצעות שהם מקבלים וכך לבחור את ההצעה שהכי תתאים להם מכל הפרמטרים האישיים שצריכים להילקח בחשבון בהחלטה שכזאת.

איך פונים אל חברות פאנלים סולאריים?

כיום יש כמה חברות בישראל שעוסקות בתחום זה וחשוב להכיר אותן על מנת לפנות אליהן ולהזמין נציג מקצועי מטעמן שיגיע אל הבית של הלקוח או אל השטח שאותו הוא מייעד לצורך התקנת לוחות סולאריים לשימושו האישי. חברות פאנלים סולאריים צריכות לבחון את גודל השטח, את המטרות של הלקוח ואת ההיתכנות הכלכלית. העובדים שלהן יוכלו להמליץ ללקוח האם כדאי לו או לא להתקין את המערכת ויבצעו עבורו ניתוחים וסימולציות חישוביים שמתאימים אישית לו ולמערכת שאולי הוא יתקין. ללקוח יש גם דרכים משלו להכיר מעט יותר לעומק את הנושא המורכב הזה וכך יהיו לו שיקולים נוספים לקחת בחשבון.

החשיבות של עבודה עם חברה מקצועית ומנוסה

מכיוון שמדובר בתחום שאינו נחשב לחדש הרי שמה שצריך להוביל את הבחירה מבין חברות פאנלים סולאריים הוא הניסיון וההמלצות על חברה זו או אחרת. כל לקוח רוצה לדעת שהוא בידיים טובות, שהוא משלם סכום לא קטן של כסף שעם הזמן יוחזר לו או יתקזז לאחר שימוש במערכת הסולארית שלו וכמובן שהוא רוצה לדעת שהוא מסייע ותורם ככל יכולתו להפחתת העומס על תחנות הכוח במדינה. חברה מקצועית ומומלצת תסייע לו בכל זה. מתעניינים במערכת סולארית? FA ENERGY היא הכתובת שלכם, עם ניסיון רב בתחום זה, אינספור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ואינספור פרויקטים של התקנת מערכות.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן