שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

חברות להתקנת מערכות סולאריות

חברות להתקנת מערכות סולאריות

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

לא מעט אנשים רואים בהתקנה של מערכות סולאריות את צו השעה. חשוב בעיניהם לשים לב לסביבה ולשימוש של האדם במשאבים טבעיים למגוון רחב של צרכים אנושיים וככל שאפשר להקל על הסביבה ולבחור במשאבים שלא מתכלים – הרי שיהיה זה עדיף ומומלץ מהרבה בחינות. מי שדוגל בעקרונות אלה צרך לחפש ולמצוא חברות להתקנת מערכות סולאריות שיכולות להציע לו פתרון סולארי שמתאים לו אישית ואיתו הוא יוכל להפיק חשמל מאור וחום השמש ללא תלות בחברת החשמל הלאומית. כך יהיה לו זרם חשמלי שדרוש לו לשם קיום החיים שלו אך הוא גם יתרום להפחתת העומד על תחנות הכוח של חברת החשמל.

איך בוחרים מתוך כמה וכמה חברות להתקנת מערכות סולאריות?

אין זה פשוט לבחור את החברה שתבצע את ההתקנה של מערכת סולארית עבור הלקוח וחשוב להבין את המשמעות של התאמה אישית עבור כל לקוח ועבור כל מי שמתעניין. לכל לקוח יש את צריכת החשמל האישית שלו, את השטח שעליו אפשר להתקין לוחות סולאריים ואת התקציב שהוא יכול להרשות לעצמו להעמיד לטובת הפרויקט. עליו לבחור מתוך חברות להתקנת מערכות סולאריות על פי הפרמטרים האלה ולכל חברה תהיה ההצעה שלה שתהיה רלוונטית עבורו ספציפית ולא תתאים ללקוחות או מתעניינים אחרים. חשוב לבצע סקר שוק ולקבל כמה הצעות מחיר והתקנה.

הפופולריות ההולכת וגדלה של מערכות סולאריות

כאמור, בשל המחשבה שמדובר באמת בצו השעה הרבה אנשים פונים אל חברות להתקנת מערכות סולאריות ובוחנים את האפשרות להקים בשטח הפרטי שלהם מערכות ולוחות סולאריים. בדרך זו הם רואים את עצמם שותפים בהגנה על הסביבה וגם מפחיתים בצורה משמעותית את חשבון החשמל שלהם עצמם. לאחר שיקבלו כמה הצעות קונקרטיות שמתאימות אישית להם הם יוכלו לבחור את החברה שההצעה שלה היא הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלהם ולהתקדם עם הפרויקט המשמעותי. FA ENERGY היא חברה שמציעה שירותי התקנה של לוחות ומערכות סולאריות בפריסה ארצית, עם ניסיון רב ואינספור לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים כאחד.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן