שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

חברה סולארית

חברה סולארית

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

לא מעט אנשים כיום מתעניינים באפשרות של התקנת מערכות סולאריות בשטח שלהם ולשם כך פונים אל חברה סולארית שמציעה את השירות הזה על מנת לבדוק את הכדאיות וההיתכנות על פי הנתונים הספציפיים של השטח של אותו אדם שפונה. יש לא מעט נושאים ופרמטרים שצריך לבחון לעומק לפני שמקבלים את ההחלטה ולכן חשוב מאד לפנות אל חברה שיש לה ניסיון רב ככל האפשר בתחום ואכן העובדים שלה יוכלו לא רק לתת את המענה המתאים אלא להרכיב עבור כל לקוח את המערכת שמתאימה לו אישית. עם הזמן יש חידושים גם בתחום זה ולכן חשוב שהחברה תהיה מעודכנת בכל החידושים והשינויים.

איך הכי נכון לבחור חברה סולארית?

חשוב להבין שצריך להשקיע לא מעט מחשבה בעת בחינת האפשרות להתקין מערכת סולארית. כאשר פונים אל חברה סולארית צריך לקבל ממנה לא מעט מידע וכמובן שגם הצעות המחיר צריכות להיות מותאמות אישית לכל לקוח ולקוח שפונה. החברה צריכה להיות עם ותק רב ככל האפשר בתחום, עם ידע מרשים של העובדים שלה, עם מגוון רחב של אפשרויות וכמובן כל העדכונים הקיימים כיום בתחום זה כמו מערכות אגירת חשמל ואנרגיה ותפעול שלהן באמצעות אפליקציה ייעודית ומתקדמת. תחום זה זוכה לאחרונה לפופולריות רבה במיוחד ולכן חשוב להקפיד לפנות אל חברה עם ניסיון וידע עשיר ככל האפשר.

המענה הרחב שניתן מהחברות הסולאריות

השירות של החברות לפעמים נמשך הרבה אחרי שהתקנת המערכות הושלם. תמיד צריך לבחון לעומק את מתן השירות, התמיכה והאחריות של החברה, זאת על מנת לוודא שאכן בוחרים היטב חברה סולארית שמתאימה לצרכים והדרישות האישיים והייחודיים של כל לקוח ולקוח. מדובר בהחלטה משמעותית, שלא לומר הרת גורל שיש לה השלכות לטווח ארוך, כמו גם עלות לא נמוכה. מכאן החשיבות של בחירה מושכלת של החברה שהכי כדאי ומתאים לעבוד איתה.

FA ENERGY היא חברה שעוסקת בתחום של מערכות סולאריות כבר הרבה מאד זמן, עם אינספור לקוחות מרוצים, ידע וניסיון רב בתחום.

חברות אנרגיה סולארית

הנושא של הפקת חשמל באמצעות אנרגיה סולארית הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות והרבה מאד אנשים מחפשים את הדרך שתהיה הכי מתאימה עבורם ועבור השטח שעומד לרשותם לצורך זה. יש בשוק מגוון רחב של חברות אנרגיה סולארית שמציעות את השירותים האלה ועל מי שמתעניין מוטלת משימה לא פשוטה של בירור מעמיק וביצוע סקר שוק רחב בין כמה שיותר חברות על מנת שהוא יצליח לבחור את החברה שתעמוד בציפיות שלו ושבעזרתה הוא יוכל למצוא את המערכת שהכי תתאים לו ולצרכים שלו. יש לא מעט פרמטרים ושיקולים לבחון לפני שבוחרים את המערכת הסולארית ועבור כל מתעניין הם יהיו אישיים ושונים.

מה מציעות חברות אנרגיה סולארית שונות?

כל חברה שמציעה לוחות סולאריים תציע מחירון שונה, חברת יצרן אחרת של הלוחות עצמם, תוספות אחרות כמו אפשרות לאגירת החשמל ועוד. מכיוון שמדובר בהחלטה משמעותית שיש לה השלכות כלכליות וכאלה שישפיעו על העתיד של בני המשפחה או העסק יש חשיבות לפנייה אל כמה חברות וכך אט אט לזקק את הצרכים, הדרישות והשימושים כך שיתאימו בדיוק לכל לקוח ולקוח באופן אישי. צריך להגיע למקום נציג של חברות אנרגיה סולארית על מנת לראות בדיוק היכן ואיך אפשר וצריך להתקין את המערכת ולהציע שירותים ומחירון בהתאם לכך. הלקוח יבחר מתוך האפשרויות שהוצעו לו.

החשיבות של בחינה מעמיקה לפני קבל החלטה

כאמור, מדובר בהחלטה משמעותית שהלקוח ייקח לא רק עבור עצמו אלא גם עבור הבית שלו, בני המשפחה שלו או העסק שלו. יש גם אנשים שיש ברשותם שטח חקלאי רחב ידיים ובוחנים לעומק את האפשרות להקים בו מערכת סולארית. חברות אנרגיה סולארית חייבות לפעול בהתאמה אישית עבור כל לקוח ולקוח שפונה אליהם ורק בדרך זו אפשר יהיה להתייחס להצעות שעולות על הפרק. אין טעם לבחון הצעות שניתנו ללקוחות אחרים, שכן הנתונים שלהם יהיו שונים.

מחפשים חברת אנרגיה סולארית?  FA ENERGY היא הכתובת שלכם בכל שאלה או בירור בנוגע להקמת מערכות סולאריות לשימוש אישי.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן