שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

התקנת עמדת טעינה

התקנת עמדת טעינה

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

עמדת הטענה חשמלית צריכה להיות בקרבת מקום המגורים של כל מי שיש ברשותו כלי רכב חשמלי. מטבע הדברים כלי רכב אלה לא מתבססים רק על דלק לצורך נסיעה רציפה ותקינה ולכן צריך להטעין אותם מדי פעם על מנת שאפשר יהיה לנסוע בהם בבטחה וכמו שצריך. כל בעל רכב כזה צריך לדאוג להזמין שירות של התקנת עמדת הטענה ברחבת החנייה של הבית שלו או ככל האפשר ברחוב הסמוך למקום המגורים וחשוב מאד שהוא יפנה אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום זה ויש לה ניסיון רב ככל האפשר עם התקנת של עמדות הטענה ללקוחות רבים ככל האפשר בכל רחבי הארץ. את השירות מעניקה חברת FA ENERGY כחלק ממערך השירותים ללקוחות שרכשו ממנה מערכת סולארית.

איך מבוצעת התקנת עמדת טעינה?

יש כמה וכמה פעולות שצריך לבצע לפני ביצוע התקנת עמדת טעינה הלכה למעשה. במידה ובעל הרכב מתגורר בבניין מגורים משותף חשוב שהוא יקבל את ההסכמה של דיירי הבניין להתקנת העמדה בשטח החנייה הציבורית. יש כמה אפשרויות לבחירה והן יותאמו לכל לקוח ולקוח על פי השימוש העתידי שלו ולפי הצרכים האישיים שלו ושל הרכב שלו. יש אפשרות להתקין עמדת טעינה כפולה שבה אפשר להטעין שני כלי רכב במקביל ובאותו הזמן וכך לחסוך לא מעט זמן. אנשי המקצוע שיבצעו את ההתקנה יגיעו אל המקום כדי לבחור את המיקום המתאים ביותר לעמדה.

הנוחות של עמדת הטענה צמודה

מי שעובר לנהוג על כלי רכב חשמלי חייב לדאוג גם לשירות של התקנת עמדת טעינה, אחרת הוא לא יוכל לעשות שימוש ברכב החדש שלו. אין מדובר בהגעה אל תחנת הדלק והוא יצטרך עמדת טעינה קרובה לבית וכך יוכל להטעין את הרכב בזמן שהוא בבית והרכב בחנייה. בעזרת אנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום זה תימצא הנקודה המתאימה ביותר להתקנת העמדה ובעל הרכב יוכל לעשות בה שימוש טוב ושוטף כחלק מהשגרה של השימוש ברכב החשמלי שלו.

צריכים להתקין עמדת טעינה לרכב החשמלי שלכם? אם אתם לקוחות שלנו, ורכשתם או מתכוונים לרכוש מערכת סולארית, זהו חלק מהשירות שלנו. פנו אלינו אל חברת FA ENERGY ונציגי החברה ישמחו לעזור עם מגוון רחב של פתרונות שיתאימו גם לכם.

התקנת עמדת טעינה בבניין משותף

מי שמתעניין ברכישת כלי רכב חשמלי צריך לקחת בחשבון לא מעט שיקולים ופרמטרים שיהיו ייחודיים ואישיים עבורו. אחד הנושאים לבחינה מעמיקה הוא המיקום של עמדת הטעינה שבעל הרכב חייב שיהיה קרוב לבית. אמנם אפשר להטעין את הרכב גם באזורים ציבוריים ובחלק מתחנות הדלק אך אין זה בהכרח נוח ובכל מקרה מקובל מאד להתקין עמדה כזאת ליד הבית. התקנת עמדת טעינה בבניין משותף יכולה להיות עניין מעט יותר מאתגר מאשר התקנה לצד בית פרטי, שכן בבניין משותף שיש בו שטח ציבורי משותף או חניון של כלל הדיירים צריך לקבל את ההסכמה שלהם לשם כך.

איך מתבצעת התקנת עמדת טעינה בבניין משותף?

לאחר שיוצרים קשר עם חברה מקצועית שמציעה שירותי התקנה של עמדת טעינה יגיע נציג ממנה על מנת לבחור ביחד עם הלקוח את המיקום המתאים והנכון ביותר. במידה וצריך לבצע התקנת עמדת טעינה בבניין משותף יש צורך לקבל את ההסכמה של הדיירים לשם כך. חשוב לציין כי  ברוב המקרים אין עם זה שום בעיה, שכן העמדה תהיה מותקנת בחנייה של המשפחה עצמה או במיקום אחר שיוסכם על ידי ועד הבניין ולא תהיה בו שום הפרעה לתנועה בתוך החניון או השטח המשותף. חשוב לקבל את ההסכמה על מנת שהדיירים לא ירגישו או יחשבו שבוצעה פעולה שהם עלולים שלא להסכים לה.

שמירה על שכנות טובה בעידן של רכבים חשמליים

כיום יש יותר ויותר כלי רכב חשמליים בכבישים ולכן יותר ויותר אנשים צריכים לדאוג לעצמם לשירות מקצועי של התקנת עמדת טעינה בבניין משותף או בבית הפרטי שלהם. כפי שהם ירצו לדעת על כל שינוי או צורך של השכנים שלהם שאולי ישפיע על המראה של השטח המשותף – כך עליהם לפעול בהגינות ובשכנות טובה, שכן חיים עם שכנים לאורך הרבה מאד זמן ולכן מומלץ לפעול בצורה גלויה ושקופה.

חברת FA ENERGY מציעה שירותי התקנה לעמדת טעינה לרכבים חשמליים בבתים פרטיים או משותפים ללקוחות שרוכשים מערכת סולארית, זהו חלק ממכסת השירותים שהחברה מבצעת, בכפוף כאמור לרכישת מערכת סולארית, השירות לא ניתן לבד. הנציגים המקצועיים מסייעים במציאת המיקום המתאים והטוב ביותר.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן