שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

התקנת לוחות סולאריים

התקנת לוחות סולאריים

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

אנשים רבים בוחנים כיום את האפשרות של התקנת לוחות סולאריים בשטח הפרטי שלהם על מנת להפיק חשמל באופן עצמאי ולחסוך בהוצאות החשמל. בזכות חשיבה ירוקה שנובעת מידידותיות לסביבה וחיפוש אחר דרכים טובות יותר להפיק אנרגיה ממשאבי הטבע – יש כיום ביקוש רב להתקנת מערכות סולאריות על ידי כל מי שיש ברשותו או בבעלותו שטח גדול דיו שמתאים לשם כך. גם לקוחות פרטיים יכולים להתקין לוחות סולאריים בשטחים חקלאיים שיש ברשותם, בחצר הפרטית או על הגג של הבית הפרטי ולכן אין מדובר בנושא ששמור אך ורק לחברות או ארגונים גדולים. הרווח הנקי יהיה לא רק של הצרכן אלא גם של הסביבה.

מה השלבים הנדרשים לביצוע לפני התקנת לוחות סולאריים?

אפשר בעצם לומר שהפעולה עצמה של התקנת לוחות סולאריים היא אחד משלבי הסיום של תהליך לא פשוט שקשור להתאמה אישית של המערכת הסולארית עבור הלקוח הספציפי. עבור כל לקוח או אדם שמתעניין צריך להתאים מערכת סולארית שתתאים לשטח שלו, לצריכת החשמל האישית שלו ולשאיפות שיש לו מעצם התקנת המערכת. לא כל מערכת תהיה שווה ודומה בין אנשים שונים ויש חשיבות להתאמה האישית עבור כל לקוח ולקוח. לפני ההתקנה הלכה למעשה יש את השלבים השונים של בחינה ובדיקת היתכנות וכדאיות, חתימה על חוזה וכמובן תחילת התקשרות עסקית עם החברה שתבצע את העבודה.

החשיבות של מערכות סולאריות כיום

לא בכדי התקנת לוחות סולאריים נחשבת לפופולרית ומבוקשת מאד בישראל. ישראל היא מדינה שטופת שמש שאפשר לעשות שימוש בחום והאור שהיא מפיקה, זאת בלי לפגוע במשאב הטבעי הזה שחוזר על עצמו מדי יום. בתקופה שבה יש כל הזמן חיפוש אחר דרכים טובות וידידותיות יותר לסביבה לצורך הפקת חשמל ואנרגיה הרי שכל לקוח של החברות הסולאריות מקל על העומס שקיים על תחנות הכוח ומפחית מעוצמת הפעולה שלהן לצורך הפקת חשמל בקנה מידה רחב. עם FA ENERGY תוכלו למצוא את המערכת הסולארית שתהיה הכי מתאימה עבורכם והעובדים יבצעו את ההתקנה בדיוק על פי מה שסוכם איתכם ומתאים לשטח שלכם.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן