שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

התקנת גג סולארי

התקנת גג סולארי

date
04.02.2024
time
1 דק’ קריאה

מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו צריך להבין שהפאנלים חייבים להיות חשופים לשמש ישירה בכל השטח שלהם ולכן הדבר הנכון הוא לבחון את האפשרות של התקנת גג סולארי, כלומר של התקנת הלוחות הסולאריים על הגג. אי אפשר להגיע למצב שבו בניין או מבנה אחר חוסמים את השמש מהלוחות, שכן אז הם לא יכולים לקלוט את האור והחום של השמש והמערכת כולה בעצם לא תהיה יעילה. מכאן שלוחות חייבים להיות מונחים בשטח פתוח חשוף לשמש או על גג של בתים פרטיים, בניינים משותפים או גגות של מבנים אחרים.

מה תהליך העבודה של התקנת גג סולארי?

חשוב להבין שההתקנה של הלוחות הסולאריים על הגג היא השלב האחרון של תהליך לא פשוט שבו צריך לבחון לעומק את ההתאמה והכדאיות של התקנת גג סולארי אצל כל לקוח ולקוח שמתעניינים בכך, צריך למדוד במדויק את השטח של הגג על מנת להבין האם יהיה מספיק שטח לצורך קליטת קרני השמש ברמה כדאית וכמובן להגיש ללקוח הצעת מחיר לעבודה כולה. רק לאחר שיהיה ברור שכדאי ומומלץ לעשות את זה והלקוח מקבל ומאשר את הצעת המחיר שקיבל – אפשר להתחיל להניע בפועל את התהליך ולתכנן את כל השלבים הנדרשים כולל הנחת הלוחות והתקנת מערכת הפקת החשמל.

לנצל גג פנוי להפקת חשמל

מי שיש לו שטח משמעותי על גבי גג שבבעלותו צריך לחשוב על התקנת גג סולארי וכך על הפקה עצמאית של החשמל הנדרש לו לצריכה האישית שלו ושל המשפחה שלו. הוא יכול עם הזמן גם להרוויח כסף מאגירה החשמל שהוא מייצר ולאחר קיזוז התשלום עבור ההתקנה של הלוחות הוא יוכל להתחיל לחסוך לא מעט כסף דרך הפחתה משמעותית בתשלום חשבון החשמל של חברת החשמל הלאומית. מכאן הכדאיות וההמלצה לבחון את הנושא לעומק.

יש לכם גג ואתם מתלבטים לגבי התקנת מערכת סולארית? פנו אל FA ENERGY ותקבלו את כל המידע הדרוש לרבות בדיקה מעמיקה של היתכנות וכדאיות.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכות סולאריות

  מערכת סולארית הינה מערכת הממירה את אנרגיית השמש והופכת אותה לחשמל המוזרם לרשת החשמל הארצית...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן