fbpx

אודות

FA ENERGY חברה בעלת אופי משפחתי ויחד עם זאת חדשנית ומתקדמת המעניקה מגוון פתרונות בתחום האנרגיה הסולארית המתחדשת. לאורך 20 שנות פעילות החברה, הקמנו פרויקטים שונים החל מבתים פרטיים ועד מבני תעשייה גדולים. את הפרויקטים שלנו תוכלו לפגוש בכל רחבי הארץ:
כרמים, חצרים, מעונה, אשדוד, קרית שמונה, פתח תקווה, מרכזי הקניות ביג, ומפעלים. החברה מבצעת התקנות בגודל 80 מ"ר ועד 10,000 מ"ר.

שירותי החברה מאופיינים בהענקת מעטפת מקצועית החל משלב תכנון התהליך, דרך הביצוע בפועל ועד לסיום המוצלח של הפרויקטים.
בפרויקטים של אנרגיה סולארית הניסיון בהפקת האישורים מול הרשויות והן הניהול הלוגיסטי חשובים מאוד להצלחתו ועמידותו של הפרויקט לאורך זמן.
תכנון נכון מייעל ומדייק את החזר ההשקעה ואת רווחיות המהלך.
זוהי ההשקעה שלכם ותהיו בטוחים שהיא בידיים הנכונות.

הצוותים המקצועיים הם עובדי החברה אשר עוברים הכשרות והדרכות מקצועיות, מעודכנים טכנולוגית כל העת ונכונים תמיד להעניק שירות מכל הלב לכל לקוחותינו.
המרכזים הלוגיסטיים שלנו ממוקמים בגורן שבצפון ובפארק התעשייה בעומר, וביחד עם מרכז הניהול בתפן ובמספר סניפים ברחבי הארץ, יוצרים עבור לקוחותינו מערך יעיל ומתקדם של שירות, מוניטין וקדמה טכנולוגית.
אנו מזמינים אתכם לבקר באתר ולהתרשם ממגוון הפרויקטים ומרוח החברה ולהתקדם גם אתם אל העתיד עוד היום.

איך הופכים את השמש למקור הכנסה?

לפני שניכנס לתהליך, נסביר קצת אודות ההסדר המעודכן המאפשר לכם לייצר חשמל באופן עצמאי ולמכור אותו לחברת החשמל. בהמשך למדיניות הממשלה לעידוד ייצור חשמל באנרגיות מתחדשות, נקבע הסדר מיוחד לצרכני חשמל בעלי מתקנים לייצור חשמל מבוזר באנרגיה מתחדשת בשיטת הסדרה תעריפית.
תוכלו לקרוא עוד על ההסדר באתר חברת החשמל כאן.

למי זה מתאים?
לכל אדם שברשותו מבנה והיתר על המבנה.

איך התהליך מתבצע?

שלב א: תכנון ופגישת ייעוץ

היתרון הגדול של השקעה זו, הוא היכולת לחזות במדיוק את החזר ההשקעה. הניסיון הרב שלנו בתחום מעניק לנו את היכולת לבחון במהירות את ההיתכנות להתאים עבורכם את הפתרון המושלם, בהתאם לגודל הגג, המיקום ופרמטרים נוספים. לאחר הצטרפותכם וקבלת כל המסמכים תקבלו מאיתנו הדמייה תלת מימדית שתראה לכם במדויק איך יראה הפרויקט שלכם בתום התהליך. בשלב הזה נבקר אצלכם במבנה ונבצע סיור טכני מקדים ונתכונן במדויק את הפרטים הטכניים.

שלב ב: הגשת בקשות ואישורים

את הבירוקרטיה תשאירו לנו, הגשת הרישומים לרשויות המקומיות ורישום מול חברת החשמל, מתבצע כולו על ידי המומחים שלנו בצורה מהירה, יעילה ומקצועית. כן, זה חשוב מי מבצע את הפעולה, הניסיון הרב שלנו בתהליכים מול הבירוקרטיה והרשויות בא לידי ביטוי גם בתהליך הזה כי אנחנו דואגים להכל. מגישים את הבקשות, דואגים לאישורים המתאימים ומנהלים את כל התהליך מול כל הרשויות הרלוונטיות. לכם נשאר פשוט ליהנות משקיפות מלאה ומעדכונים שוטפים בתהליך בדרך להגדלת ההכנסה שלכם.

שלב ג: התקנת המערכות

עם קבלת האישור הרלוונטי מחברת החשמל (אישור PV), ניתן להתחיל בהתקנת המערכת כאשר זמני ההתקנה אורכים בד"כ מספר ימים בודדים תלוי כמובן בגודל הפרויקט. בסופה של ההתקנה מתבצעת ביקורת על ידי מהנדס בודק סוג 3, מתקבל היתר הפעלה מרשות החשמל ולבסוף נקבע מועד לחיבור המערכת על ידי חברת החשמל וניתן להתחיל מיידית לייצר חשמל, ליצור הכנסה רווחית וכמובן לתרום לעולם ירוק ונקי יותר.

Welcome to a profitable
.and greener world

Welcome to a profitable and greener world.

ממליצים

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן