שאלות תשובות

לכל לקוח שמעוניין בקבלת עצמאות אנרגטית וללקוחות הסובלים מהפסקות חשמל לעיתים קרובות.

סוללת האגירה יכולה להטען הן מפאנלים סולאריים והן מרשת החשמל. כלל המערכת מחוברת לרשת החשמל ותעדוף הצריכה מתבצע בהגדרת המערכת.

סוללות SOLAX מיוצרות מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק. סוללות SOLAX מגיעות להעמסה של 200% לעומת 175% שמציעים רוב המתחרים. כמו כן, המערכת בשילוב פאנלים סולאריים יכולה לפעול עם 3 פאנלים בלבד לעומת יותר פאנלים אצל המתחרים. למערכות SOLAX ממשק חכם, יכולות טעינה מהירות ויכולת התאמה לצרכי הלקוח באופן מיטבי.

חברתנו התקינה מאות מערכות עם מוצרי SOLAX ויש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ!

המהירות שבה המערכת מופעלת ועוברת למצב גיבוי היא עשירית השניה – יותר מהיר ממצמוץ עין אנושית ואפילו הטלוויזיה לא תכבה.

חברת SOLAX מייצרת ומשווקת ממירים החל מ-5KW ועד 30KW.

בין חצי שעה לשעה, תלוי עוצמת הזרם החשמלי.

הסוללות צריכות להיות ממוקמות סמוך לעמדת הממיר. יש לזכור כי מיקום הסוללות בריחוק מעמדת הממיר עלול לגרום לזרם חשמל גבוה בבית מגורים – דבר המגביר את הסיכון.

על הממיר- 5 שנות אחריות ועל הסוללות 10 שנות אחריות.

לאחר כ-10 שנים, הסוללה עתידה להגיע ל- 70% מתפוקתה ההתחלתית. יצוין כי תהליך הדעיכה הינו תהליך טבעי המתרחש באופן קבוע בסוללות.

ניתן להשתמש במערכת האגירה על ידי חיבור לרשת החשמל בלבד, כך שהמערכת תוזן מרשת החשמל ולחלופין, ניתן לחברה בנוסף גם אל פאנלים סולאריים. חיבור המערכת לפאנלים הסולאריים מאפשר טעינה של המערכת מאנרגיית השמש וחסכון רב בחשמל, כך שהמערכת כולה תעבוד אך ורק באמצעות אנרגיה מתחדשת ותוזן מהחשמל רק כאשר לא ניתן להשתמש באנרגיית השמש (שעות חשיכה).

לכל מי שיש ברשותו גג פרטי או מסחרי ויש לו את ההיתרים כולל טופס 4.

כן , בחניה אישית או בחניה משותפת. יש לקבל את הסכמת הדיירים לשם התקנת עמדת הטעינה.

כן, אנו דואגים לכל האישורים והבירוקרטיה הנדרשת לטובת הקמת המערכת הסולארית. הניסיון הרב שצברנו מסייע בהוצאת האישורים בזמן קצר ככל האפשר.

כן, זאת אך ורק בתנאי שיש אישור של 3\2 מהדיירים בבניין, כך כקבוע בחוק.

כן , ניתן להתקין מערכת סולארית על כל גג, זאת בכפוף לאישורים הנדרשים. אנו מבצעים בדיקה לכל גג באמצעות קונסטרוקטור שנותן אישור להקמת המערכת במידה וההתקנה אפשרית ובטיחותית.

ניתן לעקוב בקלות אחר צריכת האנרגיה ולהפיק דוח"ות מפורטים באמצעות מערכת ניהול ייעודית. כך תוכלו להישאר במעקב כל הזמן.

לכל רכב חשמלי המשווק בישראל כגון טסלה, איוניק 5, רכבי קיה החשמליים ועוד.

במקרה של תקלה חברתנו היא זו שמספקת את השירות. נגיע אליכם, נאתר את התקלה ונדאג לתיקון במסגרת האחריות.

העמדות שלנו אידיאליות לעסקים מכיוון שאנו נותנים פתרון מקצה לקצה וליווי לאורך זמן. המשתמש שמבצע טעינה משלם באמצעות כ.א או באמצעות כרטיס עובד. כל מה שכרוך בכך כמו תהליך הסליקה, התשלומים והמסמכים יהיה תחת חברתנו כדי לספק לכם מקסימום נוחות. לכם נשאר רק להעמיד לרשות העובדים / הלקוחות שלכם עמדת טעינה לרכבים שלהם.

לא , עמדות הטעינה שלנו מטעינות את הרכב בין 3 ל-7 שעות, זה תלוי בתשתית החשמל וגם ברכב החשמלי .

אגירת חשמל

אגירת חשמל

date
27.09.2023
time
1 דק’ קריאה

כאשר מדברים על אגירת חשמל מתכוונים לנושא של הפקת חשמל ואנרגיה באופן עצמאי דרך מערכות סולאריות. ישנה מערכת נוספת שבדרך כלל מתלווה ללוחות הסולאריים וללוח המרת החשמל ובעזרתה אפשר לאגור חשמל לשימוש מאוחר יותר. בדרך זו אפשר לווסת את צריכת החשמל של המשתמשים ובמידה ומופקת כמות חשמל ואנרגיה גדולה מזו שצריך – הרי שאין כאן בזבוז ואפשר יהיה לאגור את החשמל ולעשות בו שימוש במועד מאוחר יותר, מועד למשל שבו אין הרבה שמש ישירה או בימים קרים שהשמש פחות מחממת בהם. מדובר בצעד נוסף בתחום של הפקת אנרגיה באופן עצמאי ובשדרוג משמעותי של המערכות הסולאריות המוכרות.

מה צריך לדעת על הנושא של אגירת חשמל?

כיום מדובר באפשרות שהיא כמעט מובנת מאליה עבור מי שעומד להתקין מערכת סולארית להפקת חשמל מקרני השמש. האביזרים והמערכת של אגירת חשמל קטנים ולא תופסים הרבה מקום, יש אפשרות לאגור ולאחסן כמות גדולה של חשמל שבבוא העת אפשר יהיה להתבסס עליה ולוודא שיש זרימה רציפה ותקינה של חשמל ללא הפסקה. בזכות טכנולוגיה מתקדמת השליטה בעמדת האגירה מתבצעת על ידי אפליקציה נוחה וידידותית לתפעול וכך המשתמש יודע בדיוק מה לעשות והוא שולט לגמרי בהפקת החשמל שלו עצמו. בעת הבחינה המעמיקה שמבצעים לקראת התקנת המערכת חשוב לשאול גם על מערכת האגירה ולוודא שגם היא מתאימה לצרכים של הלקוח.

החדשנות המתקדמת של מערכות האגירה

אפשר לומר שמערכות שמיועדות לצורך אגירת חשמל הן שילוב בין ישן וחדש, בין טבעי לבין טכנולוגי מתקדם. מצד אחד – כל המערכת מבוססת על קרינת השמש שהיא משאב טבעי של היקום ומצד שני הטכנולוגיה נחשבת למתקדמת במיוחד כאשר בזכותה אפשר לאגור את האנרגיה שמצטברת ולעשות בה שימוש מאוחר יותר. עם הזמן צפויים עוד ועוד שינויים שישדרגו אפילו יותר את המערכות הסולאריות כפי שהן מוכרות כיום וללא ספק מי שמרוויח אלה הצרכנים. מתעניינים במערכות סולאריות ובאגירת חשמל? עם FA ENERGY תמצאו את הפתרונות שהכי מתאימים ונכונים עבורכם והמערכת תיבנה בהתאמה אישית מלאה.

אגירת אנרגיה סולארית

הרבה מאד אנשים מתעניינים כיום באפשרות של התקנת מערכת סולארית להפקת חשמל מחום השמש ולפעמים פחות מודעים לאפשרות של התקנת מערכת נוספת שהתפקיד שלה הוא אגירת אנרגיה סולארית. בעזרת אגירה זו אפשר להפיק חשמל שנשמר לעת הצורך, כלומר לא נכנס לשימוש באופן מיידי. כך אפשר לעשות שימוש באנרגיה או חשמל אלה כאשר למשל תפוקת אור השמש יורדת (בימי חורף מעוננים וגשומים, למשל), או כאשר יש תקלה כלשהי. בדרך זו של אגירת החשמל שמופק אפשר לדאוג לזרימה רציפה ושוטפת ללא הפרעות וללא הפסקה. כיום התקנת מערכת אגירה הפכה לחלק בלתי נפרד מהמערכת של הפקת האנרגיה.

איך מתבצעת אגירת אנרגיה סולארית?

על מנת להבין את הנושא של אגירת אנרגיה סולארית צריך להבין קודם כל שכל מערכת להפקת חשמל מאנרגיית השמש היא מערכת שצריכה להיות מותאמת אישית עבור כל לקוח בנפרד. בניית המערכת תלויה בשטח שיש ללקוח, בהיקף צריכת החשמל שהוא מצפה שהמערכת תפיק עבורו ומכאן אפשר יהיה לבחון גם את האפשרות של אגירה לעת הצורך. מדובר במערכת נפרדת שאליה נאגרת האנרגיה ובעת הצורך הלקוח יכול לקבל החלטה ולהפיק חשמל מהאנרגיה השמורה. כיום מדובר במערכות מתקדמות שלא תופסות הרבה מקום וניתן לתפעל אותן בעזרת אפליקציה ייעודית נוחה שהמשתמש שולט בה ומקבל החלטות על פי שיקול הדעת שלו.

החשיבות של אגירת חשמל לעת הצורך

מי שמתקין מערכת סולארית בשטח שלו עושה את מתוך מגוון שיקולים וטעמים כאשר אגירת אנרגיה סולארית היא רק אחת מהם. הוא רוצה לשלוט בחשמל שהוא עושה בו שימוש, הוא היה רוצה לסייע בהפחתת השימוש במשאבים מתכלים לצורך יצירת אנרגיה בקנה מידה רחב אך הוא גם צריך לדאוג לעצמו לזרימה רציפה ותקינה של חשמל לשימוש האישי שלו ושל בני המשפחה שלו. כאשר מרכזים את כל השיקולים האלה יחדיו מקבלים את התשובה המתבקשת. מתעניינים במערכת סולארית ובמערכת אגירה? פנו אל FA ENERGY ותקבלו את המידע והפתרונות שיהיו הכי מתאימים עבורכם.

לפרטים או שאלות נוספות השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  מאמרים

  post-image
  מעוניינים בהכנסה יציבה לאורך זמן?

  חברתנו מתמחה בהקמת מערכות סולאריות במבנים מסחריים אני רוצה לשמוע עוד >> ההשקעה הכי בטוחה בשנת 2020...

  המשך קריאה >>
  post-image
  התקנת גג סולארי

  מי שמתעניין בהתקנת פאנלים סולאריים בשטח הפרטי שלו כדי להפיק מהם חשמל לצריכה האישית שלו...

  המשך קריאה >>
  post-image
  מערכת סולארית עצמאית

  בשנים האחרונות אפשרות לראות הרבה מאד אנשים שבוחרים להתקין מערכת סולארית עצמאית בשטח הפרטי שלהם...

  המשך קריאה >>
  דילוג לתוכן